O mnie


 


KAŻDY MA PRAWO DO SWOJEGO OSOBISTEGO ROZWIĄZANIA, KTÓRE I TAK JUŻ W NIM JEST. TRZEBA JE JEDYNIE WYDOBYĆ.

12525659_10208075278273751_2932337663667922320_oPosiadam głębokie przekonanie, że problemy danej osoby powinny być traktowane indywidualnie a rozwiązania należy szukać w jej i tylko jej nieuświadomionych treściach.  

Wierzę, że otaczająca nas rzeczywistość jest dla nas bardzo wyzywająca a proces edukacji nie uczy nas jak sobie radzić z problemami natury psychicznej.

Pragnę pomagać innym w radzeniu sobie z trudnościami, jakie spotykają ich w domu, w pracy, w rodzinie, ale nie za pomocą gotowych szablonów działania, które w wielkiej ilości i z różnorakim podejściem można odnaleźć w Internecie, książkach czy niektórych szkołach terapeutycznych, ale przy pomocy ich własnych rozwiązań

Pracuję z osobami doświadczającymi trudności osobistych, relacyjnych i zawodowych. W pracy skupiam się na poszerzaniu świadomości, pomocy klientom w dostrzeganiu i odkrywaniu ich wzorców życiowych i potrzeb oraz w przezwyciężaniu osobistych barier i blokad.

Zajmuje mnie praca z doświadczającymi problemów wynikających z przynależenia do mniejszości, w tym szczególnie z osobami ze środowiska LGBT oraz osobami doznającymi trudności wynikającymi z silnych symptomów (problemy onkologiczne, pozawałowe, etc.). W pracy warsztatowej interesuje mnie wchodzenie w doświadczenie zmiany indywidualnej i dynamiki relacji za pomocą wykorzystania technik improwizacyjnych i narzędzi psychologii procesu.

Posiadam akredytację Instytutu Psychologii Procesu oraz Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu. Ukończyłem studium psychologii procesu, studium polityki relacji oraz kurs coachingu metodami psychologii procesu. Posiadam uprawnienia do prowadzenia psychoterapii, warsztatów rozwoju osobistego oraz pracy z relacjami i grupami pod stałą superwizją dyplomowanego nauczyciela psychologii procesu.

Na co dzień jestem miłośnikiem teatru, czworonogich przyjaciół ludzi oraz współczesnych technologii. Kocham podróżować, poznawać nowych ludzi i doświadczać nowego.

 

Terapia dostępna również w języku angielskim.